SCALA ROOF PAINT 60

MOCNE STRONY SZWEDZKIEJ FARBY :

 
POLIAKRYLOWA FARBA NADAJE SIĘ NA KAŻDĄ POWIERZCHNIE
NIE REAGUJE Z WIĘKSZOŚCIĄ FARB ROZPUSZCZALNIKOWYCH
100 TYSIĘCY METRÓW KWADRATOWYCH POMALOWANYCH DACHÓW NA PODLASIU NAJLEPSZĄ GWARANCJĄ

Farba szwedzka SCALA ROOF PAINT 60 to wodorozcieńczalna poliakrylowa farba o półmatowym stopniu połysku do stosowania wewnątrz i na zewnątrz, do malowania dachów (ze stali, stali ocynkowanej i blach powlekanych). Zalecana do ochronnego i dekoracyjnego malowania powierzchni stalowych, elementów pionowych blach, aluminium, betonu oraz wszelkich elementów z drewna (okna) i plastiku (rynny). Nadaje się również do renowacji starych powłok, zarówno na blachach ocynkowanych, jak i powlekanych metodami przemysłowymi. Roof Paint jest produkowany w Szwecji.


ROOF PAINT 60


 

Szwedzka jakość


Wodorozcieńczalna poliakrylowa farba o półmatowym stopniu połysku do stosowania wewnątrz i na zewnątrz. Przeznaczona do malowania dachów ( ze stali, stali ocynkowanej i blach powlekanych). Dzięki specjalnej recepturze farba posiada właściwości termoplastyczne, nie pęka i współpracuje z podłożem. Zalecana do ochronnego i dekoracyjnego malowania powierzchni stalowych, elementów pionowych blach, aluminium, betonu oraz wszelkich elementów z drewna (okna) i plastiku (rynny). Nadaje się również do renowacji starych powłok, zarówno na blachach ocynkowanych, jak i powlekanych metodami przemysłowymi. Odporna na zmienne warunki atmosferyczne i promieniowanie UV.
Bardzo dobra rozlewność stanowi komfort w nakładaniu. Pozwala uniknąć śladów zachodzenia na siebie kolejnych warstw. Posiada zwiększoną siłę krycia, co pozwala z łatwością pokryć wcześniej położone mocne kolory. Wpływa korzystnie na pracę agregatów poprzez zmniejszenie ciśnienia wymaganego przy natrysku. Nie zmienia barwy nawet po wielu latach. Minimalizuje smugi i niedomalowania.
Kolorystyka::RAL 7024 RAL 9004 RAL 3009 RAL 8017 RAL 6020 Biały do barwienia na każdy kolor ze wzornika NCS oraz wzornika RAL.

 Czas schnięcia:4h. Nast. malowanie:6h. 

Stopień połysku: Półmat. 

Dostępne opakowania: 1L, 3L, 10L . 

Nakładanie: Pędzel, Wałek, Natrysk. 

Wydajność w zależności od sposobu nakładania oraz warunków atmosferycznych . ŚREDNIO 10 M2 Z 1L

Roof Paint jest produkowany w Szwecji. 

W Planecie Farb sprzedajemy farbę dachową SCALA ROOF PAINT  60 od 11 lat.